Wypełnij formularz:

Po wysłaniu formularza zostaniesz przekierowany do bramki płatności w celu opłacenia swojego udziału w warsztatach.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych przez Archidiecezjalną Poradnię Psychologiczną „Przystań” prowadzoną przez Fundację „Rodzina jest najważniejsza”, w celu odpowiedzi na moje pytania, a także w celu uzupełnienia danych osobowych potrzebnych do zapisu na szkolenia/warsztaty czy wizytę u specjalisty, za pomocą formularza internetowego dostępnego na stronie: www.przystan-poradnia.pl (dalej jako: „Formularz”).

Tak, chcę otrzymywać wiadomości o wydarzeniach organizowanych przez Poradnię Psychologiczną Przystań (w tym zgoda na marketing usług własnych).

* pole obowiązkowe
Trening terapeutyczno-rozwojowy

 

Szczegóły wydarzenia:

Trening terapeutyczno-rozwojowy

Gdzie?
Poradnia "Przystań" w Rybniku, ul. Mikołowska 4

Kiedy?
II Edycja 8-10 marca 2024 r.

Piątek: 17.00-20.00
Sobota 9.00-19.00, w tym 1,5 godziny przerwa na obiad we własnym zakresie i
dwie przerwy 15-minutowe
Niedziela 9.00-13.00

Zapisy: przez stronę www.przystan-poradnia.pl do dnia 26.02.2024 r.
+ krótka rozmowa przedtreningowa z s. Jolantą 

Koszt: 700 zł (w tym kawa, herbata, poczęstunek)
Zadatek: 400 zł, drugą część opłaty należy uiścić do 29.02.2024 r.

 

Opis warsztatu:

- Jeśli masz poczucie, że czegoś Ci w Twoim życiu brakuje, lub chciałbyś się po prostu zatrzymać i zobaczyć gdzie stoisz i jakie są Twoje relacje,
- jeśli masz poczucie, że zamiast żyć pełnią życia, funkcjonujesz pod presją walki o przetrwanie, mimo że niewiele wokół naprawdę Ci zagraża,
- jeśli zauważasz, że budujesz swoje życie według pragnień i decyzji innych ludzi, a masz trudności z realizowaniem swoich marzeń, pragnień, inicjatyw… A może nawet nie wiesz jakie masz potrzeby i pragnienia?
- jeśli ukrywasz pod codziennym uśmiechem strach, smutek, gniew lub żal do kogoś, lub do siebie,
- jeśli troszczysz się i dbasz o wszystkich wokół i dzielnie znosisz przeciwności losu, ale brakuje Ci sił lub szkoda Ci czasu, żeby zatroszczyć się o siebie
- jeśli z różnych powodów znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej i nie wiesz jak się w niej odnaleźć,

- to zapraszamy Cię do udziału w treningu terapeutyczno-rozwojowym. W sprzyjającej atmosferze, z dala od Twojej codzienności łatwiej będzie Ci spojrzeć na siebie, Twoje życie i sposób funkcjonowania w świecie.
 

Każdy uczestnik przychodzi z tym co aktualnie jest w jego życiu, co przeżywa, z czym się zmaga. W bezpiecznej atmosferze może powiedzieć o sobie tyle, ile zechce i potrzebuje. Uczestnicy mogą pogłębić swoje doświadczenie przez bycie w relacji z grupą, uczą się nowych umiejętności interpersonalnych, reakcji i zachowań. Uczą się dawać i przyjmować informacje zwrotne. Poznają siebie, swoje emocje, potrzeby i uczą się wyrażać je.

Ilość osób: 8-10

Na warsztat zaproszone są osoby od 25 do 55 roku życia.

 

Notka o osobie prowadzącej:

S. Jolanta Gołkowska
psychoterapeuta Gestalt, terapeuta EMDR

Należę do Zgromadzenia Misyjnego Służebnic Ducha Świętego.
Od wielu lat pracuję z ludźmi w rożnych formach towarzyszenia im na ich drogach. Prowadziłam rekolekcje, dni skupienia, warsztaty biblijne i terapeutyczne, seminaria dla ludzi wszystkich grup wiekowych.

Ukończyłam całościowe czteroletnie szkolenie w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, akredytowanym przez EAGT (European Certificate of Gestalt Psychotherapy), oraz jednoroczny Program Pomocy Psychologicznej, a także szereg warsztatów i szkoleń dotyczących towarzyszenia ludziom.

Sprawdź również inne wydarzenia:

kliknij po szczegóły