Wypełnij formularz:

Po wysłaniu formularza zostaniesz przekierowany do bramki płatności w celu opłacenia swojego udziału w warsztatach.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych przez Archidiecezjalną Poradnię Psychologiczną „Przystań” prowadzoną przez Fundację „Rodzina jest najważniejsza”, w celu odpowiedzi na moje pytania, a także w celu uzupełnienia danych osobowych potrzebnych do zapisu na szkolenia/warsztaty czy wizytę u specjalisty, za pomocą formularza internetowego dostępnego na stronie: www.przystan-poradnia.pl (dalej jako: „Formularz”).

Tak, chcę otrzymywać wiadomości o wydarzeniach organizowanych przez Poradnię Psychologiczną Przystań (w tym zgoda na marketing usług własnych).

* pole obowiązkowe
Trening terapeutyczno-rozwojowy

 

Szczegóły wydarzenia:

Trening terapeutyczno-rozwojowy

Poradnia "Przystań" w Rybniku, ul. Mikołowska 4

Kiedy?

Do wyboru jeden z poniższych terminów:
I Edycja 17-19 listopada 2023 r.
II Edycja 8-10 marca 2024 r.

Piątek: 17.00-20.00
Sobota 9.00-19.00 (w tym 1,5 godziny przerwa na obiad we własnym zakresie)
Niedziela 9.00-13.00

Zapisy: przez formularz zgłoszeniowy, ktory znajduje się poniżej plakatu, lub w sekretariacie w Rybniku.

Koszt: 700 zł (w tym kawa, herbata, poczęstunek) - zadatek płatny na konto, w przypadku rezygnacji nie jest zwracany. 

Opis treningu:

- Jeśli masz poczucie, że czegoś Ci w Twoim życiu brakuje, lub chciałbyś się po prostu zatrzymać i zobaczyć gdzie stoisz i jakie są Twoje relacje,

jeśli masz poczucie, że zamiast żyć pełnią życia funkcjonujesz pod presją walki o przetrwanie, mimo, że niewiele wokół naprawdę Ci zagraża,

- jeśli zauważasz, że budujesz swoje życie według pragnień i decyzji innych ludzi, a masz trudności z realizowaniem swoich marzeń, pragnień, inicjatyw… A może nawet nie wiesz jakie masz potrzeby i pragnienia?

- jeśli ukrywasz pod codziennym uśmiechem strach, smutek, gniew lub żal do kogoś, lub do siebie,

- jeśli troszczysz się i dbasz o wszystkich wokół i dzielnie znosisz przeciwności losu, ale brakuje Ci sił lub szkoda Ci czasu, żeby zatroszczyć się o siebie,

jeśli z różnych powodów znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej i nie wiesz jak się w niej odnaleźć,

-> to zapraszamy Cię do udziału w treningu terapeutyczno-rozwojowym.
W sprzyjającej atmosferze, z dala od Twojej codzienności łatwiej będzie Ci spojrzeć na siebie, Twoje życie i sposób funkcjonowania w świecie.

Każdy uczestnik przychodzi z tym co aktualnie jest w jego życiu, co przeżywa, z czym się zmaga. W bezpiecznej atmosferze może powiedzieć o sobie tyle, ile zechce i potrzebuje. Uczestnicy mogą pogłębić swoje doświadczenie przez bycie w relacji z grupą, uczą się nowych umiejętności interpersonalnych, reakcji i zachowań. Uczą się dawać i przyjmować informacje zwrotne. Poznają siebie, swoje emocje, potrzeby.
Inwestycja w siebie jest inwestycją na całe życie.

Ilość osób: 12-16

Na warsztat zaproszone są osoby od 25 do 55 roku życia.

Ilość miejsc jest ograniczona. Warsztaty odbędą się, jeżeli zgłosi się minimalna ilość osób. W przypadku odwołania warsztatu przez organizatorów nastąpi zwrot wpłaconych pieniędzy.

Osoba prowadząca:
S. Jolanta Gołkowska
psychoterapeuta Gestalt, terapeuta EMDR.

Od wielu lat pracuje z ludźmi w rożnych formach towarzyszenia im na ich drogach. Prowadziła rekolekcje, warsztaty terapeutyczne, seminaria dla ludzi wszystkich grup wiekowych.

Ukończyła całościowe czteroletnie szkolenie w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, akredytowanym przez EAGT (European Certificate of Gestalt Psychotherapy), oraz jednoroczny Program Pomocy Psychologicznej, a także szereg warsztatów i szkoleń dotyczących towarzyszenia ludziom.

Sprawdź również inne wydarzenia:

kliknij po szczegóły