Wypełnij formularz:

Po wysłaniu formularza zostaniesz przekierowany do bramki płatności w celu opłacenia swojego udziału w warsztatach.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych przez Archidiecezjalną Poradnię Psychologiczną „Przystań” prowadzoną przez Fundację „Rodzina jest najważniejsza”, w celu odpowiedzi na moje pytania, a także w celu uzupełnienia danych osobowych potrzebnych do zapisu na szkolenia/warsztaty czy wizytę u specjalisty, za pomocą formularza internetowego dostępnego na stronie: www.przystan-poradnia.pl (dalej jako: „Formularz”).

Tak, chcę otrzymywać wiadomości o wydarzeniach organizowanych przez Poradnię Psychologiczną Przystań (w tym zgoda na marketing usług własnych).

* pole obowiązkowe
„I KTO TU RZĄDZI”,  CZYLI KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA  rozwiązywanie konfliktów oraz porozumienie bez przemocy

 

Szczegóły wydarzenia:

„I KTO TU RZĄDZI”, CZYLI KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA rozwiązywanie konfliktów oraz porozumienie bez przemocy

ARCHIDIECEZJALNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNA PRZYSTAŃ ZAPRASZA w sobotę, 27 maja 2023 NA WARSZTATY PSYCHOLOGICZNE „I KTO TU RZĄDZI”, CZYLI KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA rozwiązywanie konfliktów oraz porozumienie bez przemocy Dla kogo? Sesję kierujemy do wszystkich wychowawców i formatorów: nauczycieli, pedagogów, duchownych, sióstr zakonnych, katechetów, liderów grup, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych tematem. O czym? Wychodzimy z założenia, że w tworzeniu relacji, rozwoju, realizacji celów czy towarzyszeniu innym w ich wzroście podstawą są umiejętności komunikacyjne. Niejednokrotnie brakuje nam umiejętności oraz wiedzy, o naturze komunikacji oraz mechanizmów, które oddziałują w złożonym procesie porozumiewania się. Kolejna edycja warsztatów „I kto tu rządzi” skoncentrowana jest wokół zagadnień związanych z porozumieniem bez przemocy M.B. Rosenberga, a szczególnie z rozwojem umiejętności rozwiązywania konfliktów, mediacji, konstruktywnym wyrażaniu gniewu w komunikacji międzyosobowej oraz asertywności i używaniu siły w celach ochronnych. Warsztaty mają charakter szkolenia o charakterze doskonalenia zawodowego. Istnieje możliwość wystawienia zaświadczenia, które można wykorzystać w rozwoju zawodowym. Miejsce: Przystań. Archidiecezjalna Poradnia Psychologiczna w Katowicach, ul. Skłodowskiej- Curie 30/7 lub w formie zdalnej Termin: sobota, 27 maja 2023, od 9.00 do 13.00 Koszt:  100 zł – przy zapisie do 20.05.2023  140 zł – para małżeńska przy zapisie do 20.05.2023  120 zł – przy zapisie po 20.05.2023  180 zł – para małżeńska przy zapisie po 20.05.2023 Liczba miejsc ograniczona Informacje i zapisy poprzez stronę: www.przystan-poradnia.pl Prowadzący: Agata Bernad – psycholog, psychoonkolog Mariola Gaś – interwent kryzysowy Magdalena Gruszczyńska – psycholog, psychoterapeuta, dr Nauko o Zdrowiu ks. Krzysztof Matuszewski – psycholog, psychoterapeuta, dr teologii duchowości Agnieszka Staszczyk-Jarczyk – psycholog, coach Dlaczego warsztaty psychologiczne? Cele warsztatów:  Poszerzenie świadomości, zwłaszcza w sferze umiejętności interpersonalnych;  Nabycie umiejętności w dojrzałej i skutecznej komunikacji, z uwzględnieniem sytuacji spornych  Poznanie zasad rozwiązywania konfliktów metodą PBP  Trening czteroetapowego wyrażania gniewu w komunikacji  Asertywność i zasady stosowania siły w celach ochronnych UWAGA! Warsztaty psychologiczne skierowane są do osób zdrowych, bez zaburzeń psychicznych, nie stanowią formy terapii, ale psychoedukacji i samodoskonalenia. Szczegółowy program warsztatów: 9.00 – 9.30 „Porozumienie bez przemocy” – wprowadzenie w tematykę warsztatów 9.30 – 11.00 Warsztat I: Wyrażanie gniewu w komunikacji 11.00 – 11.15 Przerwa na kawę 11.15 – 12.45 Warsztat II: Rozwiązywanie konfliktów i mediacje 12.45 – 13.00 Przerwa na kanapkę i kawę 13.00 – 14.30 Warsztat III: Asertywność i użycie siły w celach ochronnych

Sprawdź również inne wydarzenia:

kliknij po szczegóły